אמבולנט גנים – לדעת שיש מי ששומר על הילדים שלכם בכל רגע נתון!

הילדים שלנו זה האוצר שלנו, הם מה שמסמלים את ההמשכיות שלנו והם מה שמקדמים את העתיד שלנו, בשבילהם אנחנו קמים ובשבילהם אנחנו עושים הכל! כמובן שהבטיחון והבטיחות שלהם חשובה לנו כהורים בראש ובראשונה, במיוחד אם מדובר בגן הפרטי! עם אמבולנט גנים אתם לא תצטרכו לחשוש!

אמבולנט גנים – התקנת לחצני מצוקה בגני הילדים

אמבולנט גנים מתקינה לחצני מצוקה נייחים בגני הילדים, עקב החוק החדש הדורש מגני הילדים להתקין לחצן מצוקה, שבכל רגע נתון ניתן יהיה להזעיק שירותי רפואה דחופה במהירות רבה, ללא הצורך להמתין בקו הטלפון לרופא למוקד הרפואי.

על ידי לחיצה אחת פשוטה על גבי מכשיר לחצני המצוקה, נכנס לפעולה המוקד הרופאי של חברת אמבולנט גנים , המוקד מסייע לגננות במתן הטיפול הנכו לילד אשר נמצא במצוקה, ובו בזמן מזעיק את שירותי הרפואה הדחופה אל עבר מקום המאורע.

אמבולנט גנים – מצלמות בטיחות בגני הילדים

אחת משירותיה המרכזיים של אמבולנט גנים הינו התקנת מצלמות אבטחה בגני הילדים הפרטיים. עם ריבוי מקרי האלימות כלפי הילדים הקטנים, הורים רבים דורשים להתקין מצלמה בגני הילדים כדי לעקוב אחר המתרחש בגן הילדים של הילד שלהם! אמבולנט גנים מתקינה מצלמות מעקב בגני הילדים, ומספקת לכם ההורם את הבטחון הדרוש לילדכם האהוב!

למה לבחור באמבולנט גנים?

אמבולנט גנים הינה חברה ותיקה בישראל, מבעלי קבוצת אמבולנט, הקיימת מזה כבר 30 שנים, ומעניקה פתרונות ושירותי רפואה מתקדמים לכל האזרחים הישראלים. אמבולנט גנים מפעילה מערך נרחב בפריסה ארצית לגני הילדים. מבין שירותי אמבולנט גנים נמנע שירות התקנת לחצני מצוקה בגני הילדים, המאפשרים לשמירה של בטחון הילדים בגני הילדים, וכן שירות התקנת מצלמות בגני הילדים, כדי שלכם ההורים תהיה הגישה לוודא כי בגן הילדים העניינים מתנהלים בצורה התקינה ביותר.

אמבולנט גנים מאחלת לכם בריאות רבה ורפואה שלמה – שימרו על ילדכם, והצטרפו למערך הישורתים הנרחב של חברת אמבולנט גנים  – לחיים רגועים ושלווים לילדים היקרים שלנו!

בלוג כתבות

אמבולנט שמחה להעניק עבורכם שירות!

להזמנת מצלמות בטיחות השאירו פרטים

אמבולנט לחצני מצוקה בגני ילדים- מכשיר זעיר העושה הבדל בשמירה על חיי ילדכם!

נגישות
צ'ט עם נציג החברה